Wydarzenia


Wydarzenia

subskrybuj kanał

W dniach 2-3 czerwca br. w Opatija (Chorwacja) odbędzie się konferencja, która jest najważniejszą imprezą branżową w Chorwacji i krajach południowej Europy. Podczas konferencji poruszone zostaną następujące tematy: dotacje unijne, biomasa i energia z drewna, zastosowanie i wykorzystanie drewna.

więcej

Już 22 i 23 maja odbędzie się branżowe spotkanie na Wydziale Technologii Drewna Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, podczas którego poruszone będą tematy m.in. nowoczesnych technologii dla meblarstwa, optymalizacji procesów produkcyjnych w firmach oraz pozyskiwania środków unijnych.

więcej

Impreza odbędzie się w Chorzowie w dniach 25 - 27 kwietnia br.

więcej

Informujemy, że w dniach 8-10 kwietnia br. w Ostródzie odbędą się targi AMIA. Jest to największe wydarzenie tego sektora w północno – wschodniej części kraju.

więcej

Polska Izba Gospodarcza Przemysłu Drzewnego już 28.11.2013 organizuje pierwszą giełdę kooperacyjną przemysłu drzewnego.

więcej

W dniach 23-26 stycznia 2014 r. odbędą się międzynarodowe targi mebli, które podczas poprzedniej edycji zgromadziły ponad 33 tys. zwiedzających.

więcej

15 kwietnia br. w Poznaniu odbędzie się konferencja organizowana przez Polską Izbę Gospodarczą Przemysłu Drzewnego, która będzie debatą nad ustaleniem cen drewna okrągłego w Polsce.

więcej

Poznański Park Naukowo-Technologiczny wraz z Międzynarodowymi Targami Poznańskimi, organizują giełdę kooperacyjną podczas targów Subcontracting odbywających się w dniach 5-7 marca w Poznaniu.

więcej

więcej

Wydział Promocji Handlu i Inwestycji w Madrycie zaprasza do bezpłatnej promocji podczas tej prestiżowej imprezy.

więcej