Inicjatywa klastra drzewno-meblarskiego

Witam serdecznie na stronie internetowej inicjatywy klastra drzewno-meblarskiego w województwie zachodniopomorskim. Inicjatywa, wokół której skupionych jest już kilkanaście podmiotów gospodarczych związana jest z Regionalnym Centrum Innowacji i Transferu Technologii, Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie. 

Na stronie zamieszczane będą bieżące aktualności i wydarzenia branżowe, oferty handlowe z kraju i zagranicy, informacje o certyfikacji drewna, ciekawe publikacje branżowe i wiele innych. 

Zapraszamy do odwiedzania strony i do współpracy.

Oferta nr BOTR20151103001

więcej

Oferta nr BOIT20150908001

więcej

Zapraszamy do udziału w przetargu.

więcej

W 2013 r. odnotowano spadek produkcji drzwi drewnianych o 1,5-2% w stosunku do roku poprzedniego.

więcej

W sprzedaży pojawiło się listopadowe wydanie miesięcznika Biznes Meble.pl

więcej

Ukazał się trzeci numer magazynu przedsiębiorców „Eksporter” wydawany przez Regionalne Centrum Innowacji i Transferu Technologii.

więcej

Na rynku ukazał się czerwcowo - lipcowy numer miesięcznika Biznes Meble.pl, w którym znajdziecie Państwo m.in. raport o polskim meblarstwie w dekadzie członkostwa Polski w UE, relacje z targów branżowych czy materiał o uszlachetnianiu powierzchni meblowych.

więcej

W dniach 2-3 czerwca br. w Opatija (Chorwacja) odbędzie się konferencja, która jest najważniejszą imprezą branżową w Chorwacji i krajach południowej Europy. Podczas konferencji poruszone zostaną następujące tematy: dotacje unijne, biomasa i energia z drewna, zastosowanie i wykorzystanie drewna.

więcej

Już 22 i 23 maja odbędzie się branżowe spotkanie na Wydziale Technologii Drewna Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, podczas którego poruszone będą tematy m.in. nowoczesnych technologii dla meblarstwa, optymalizacji procesów produkcyjnych w firmach oraz pozyskiwania środków unijnych.

więcej

Na rynku ukazał się majowy numer miesięcznika Biznes Meble.pl. W najnowszym wydaniu znajdziecie Państwo m.in. raport o koniunkturze w branży, handel zagraniczny meblami w Polsce oraz informacje oraz relacje z targów międzynarodowych w Mediolanie.

więcej