Nazwa firmy:
Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Rzecku 

Adres:
Rzecko, ul. 22 Lipca 26
73-200 Choszczno 

Numer telefonu:
095 765 18 88

Adres e-mail:

Adres strony internetowej: 
 
Działalność firmy:
RSP w Rzecku to firma z wieloletnią tradycją, działająca od 1966 roku na rynku krajowym i zagranicznym. Zmieniające się realia gospodarcze przyniosły poszerzenie pierwotnie wyłącznie rolniczego profilu działalności naszej firmy o przerób drewna i handel materiałami budowlanymi. Aktualnie główny nacisk kładziemy na prowadzenie produkcji opakowań drewnianych. Daje nam to pozycję jednego z większych producentów palet w Polsce – cenionego i wiarygodnego dostawcy. Stały rozwój pozwala nam na świadczenie usług związanych z kompleksową obsługą firm w zakresie produkcji i obrotu opakowaniami drewnianymi.

Główne produkty firmy:
1) Produkcja palet drewnianych: 
prowadzimy produkcję znormalizowanych palet EUR na licencji EPAL (nr licencji: PL-130) oraz palet drewnianych dla przemysłu chemicznego, palet jednorazowych i palet „amerykańskich.
Wszystkie rodzaje palet, na życzenie klienta, możemy poddawać obróbce fitosanitarnej, bowiem posiadamy Świadectwo Instytutu Technologii Drewna potwierdzające proces suszenia według IPPC, co widoczne jest pod postacią naszego stempla nr PL-32-035.
2) Skup, naprawa, odzysk palet uszkodzonych i ich sprzedaż:
Posiadamy licencję na naprawę palet EUR (nr licencji PL-305) oraz zezwolenie na zbiórkę, transport i odzysk palet drewnianych oraz elementów palet. Upoważnieni jesteśmy także do wystawiania kart przekazania odpadu.
3) Sprzedaż hurtowa i detaliczna materiałów budowlanych: 
Hurtownia Materiałów Budowlanych prowadzi sprzedaż materiałów budowlanych firm takich jak: Raben, Zementwerk Berlin, Kerakoll, Velux, Lindab.
4) Działalność transportowa
5) Uprawa rzepaku i zbóż (jęczmień, pszenica i żyto) oraz kukurydzy na ziarno , chów trzody chlewnej

Firma poszukuje: 

Znalezienie odpowiedniego kontrahenta do współpracy produkcyjnej (np. odbiorca lub pośrednik w handlu paletami)